اخراج 20نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهر

اخراج ۲۰نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهر….

  • 1398-05-08

اخراج 20نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهر

🔴اخراج 20نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهر

20نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اهراخراج شدند.

به گزارش7مرداد یک منبع خبری محلی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر 46 نیروی قراردادی دارد که سابقه فعالیت‌شان بعضاً به 8 تا 12 سال می‌رسد و امنیت شغلی‌شان با هر تغییر و تحول به مخاطره می‌افتد حال از 46 نیروی قراردادی، 20 نفر به دلیل عدم تامین حقوق و نبود منابع مالی از کار بیکار شدند.

یکی از کارکنان اخراجی دانشگاه آزاد اهر ، با اشاره به این‌که رئیس دانشگاه گفته است قرارداد تابستان را تمدید نمی‌کند اظهار کرد: 8 سالی می‌شود که در دانشگاه آزاد اهر شاغل هستم و در طول این مدت بر ما فشار می‌آوردند که بدون مجوز فعالیت می‌کنید و رئیس جدید دانشگاه گفت سه ماه تابستان را لغو قرارداد می‌کند که کرد.

این کارمند دانشگاه آزاد واحد اهر ادامه داد: ما به امید این‌که به صورت قراردادی در دانشگاه آزاد اهر شاغل هستیم خانواده تشکیل دادیم و وام گرفتیم در حال حاضر نیز با لغو قرارداد از نظر مالی و معیشتی شرایط بحرانی داریم و در خانواده سرافکنده هستیم.

وی گفت: وقتی کسی عمرش را در دانشگاه آزاد اهر صرف کرده و بیش از 45 سال سن دارد و دوران جوانی را سپری کرده دیگر امکان اشتغال در جای دیگری را ندارد بلکه فقط امیدمان به شغل‌مان بود که آن را از ما گرفتند با آن‌که گفتند فقط سه ماه تابستان را لغو قرارداد کرده‌اند باز هم شبهه دارد تا بعد از تابستان قراردادهایمان را تمدید می‌کنند یا خیر.

یکی دیگر از کارکنان اخراجی دانشگاه آزاد اهرگفت: سال‌هاست ما به این بهانه که جزو نیروهای قراردادی هستیم در دانشگاه آزاد اهر فعالیت می‌کنیم و اگر نظر کاری منصفانه نگاه کنید فشار کاری ما بیش از نیروهای رسمی است ولی با لغو قرارداد در دانشگاه اهر نه تنها فرصت شغلی گیرمان نمی‌آید بلکه احتمال حفظ زندگی خانوادگی‌مان نیز مبهم شده است چراکه خانواده خرج دارد.

وی افزود: متاسفانه در شهرستان اهر نه کارخانه‌ای داریم تا در آن مشغول شویم و نه فرصت شغلی وجود دارد.

@ettehad

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages