اعتراض به پایین بودن کارمزد عرضه سوخت در جایگاه‌ها/ جایگاه‌های کشور در معرض بحران و تعطیلی قرار دارند…..

  • 1398-01-27

اعتراض به پایین بودن کارمزد عرضه سوخت در جایگاه‌ها/ جایگاه‌های کشور در معرض بحران و تعطیلی قرار دارند/ شرکت پخش اجازه تغییر کاربری نمی‌دهد

تعدادی از جایگاه‌داران سوخت در اعتراض به پرداخت نشدن کارمزد سال 97 و اجرا نشدن وعده پرداخت حق‌العمل در وزارت نفت تجمع کردند.

تعدادی از جایگاه‌داران سوخت عصر روز گذشته و صبح امروز (27 فروردین ماه) در اعتراض به پرداخت نشدن کارمزد سال 97 و اجرا نشدن وعده پرداخت حق‌العمل در وزارت نفت تجمع کردند.

معترضان در ادامه به محل انجمن جایگاه‌داران سوخت مراجعه کرده و خواسته‌های خود را تشریح کردند. پس از آن علیرضا رجب‌پور (معاون بازرگانی داخلی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی) به جمع جایگاه‌داران آمد و بعد از شنیدن خواسته‌های معترضان، به سوالات آنان پاسخ داد.

در این رابطه بیژن حاج محمدرضا (رییس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور) اظهار داشت؛  چنانچه شرکت پخش به خواسته‌های جایگاه‌داران توجه نکند، ظرف سه ماه آینده تمامی‌ جایگاه‌داران سوخت استان تهران در اعتراض به عملکرد وزارت نفت، جایگاه‌های خود را تعطیل خواهند کرد.

وی با اشاره به زمان‌بندی این اعتراض گفت: در اولین گام 30 درصد جایگاه‌های عرضه سوخت را در خرداد ماه تعطیل می‌کنیم و چنانچه به خواسته‌های ما توجه نشود در ماه تیر 30 درصد دیگر و در نهایت در مرداد ماه تمامی‌ جایگاه‌های سوخت استان تهران را تعطیل خواهیم کرد.

رییس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور در تشریح دلایل اعتراض و تجمع جایگاه‌داران گفت: به دلیل آنکه کارمزد عرضه سوخت در جایگاه‌ها پایین است و شرکت پخش همین کارمزد را با تاخیر یک ساله می‌پردازد، به همین دلیل تمامی‌جایگاه‌های کشور در معرض بحران و تعطیلی قرار دارند.
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages