پیمانکاران نفت

اعتراض کارگران پیمانی پالایشگاه‌های خوزستان نسبت به عدم بکارگیری اقدامات لازم جهت مقابله با بیماری کووید ۱۹توسط کارفرمایان

  • 1399-04-01

پیمانکاران نفت

‍ اعتراض کارگران پیمانی پالایشگاه‌های خوزستان نسبت به عدم بکارگیری اقدامات لازم جهت مقابله با بیماری کووید 19توسط کارفرمایان

جمعی از کارگران پیمانی پالایشگاه‌های خوزستان اعتراضشان را نسبت به عدم بکارگیری اقدامات لازم جهت مقابله با بیماری کووید 19توسط کارفرمایان اعلام کردند.

روز شنبه 31 خرداد،کارگران پیمانکاری پالایشگاه‌های خوزستان به خبرنگار رسانه ای گفتند: کرونا در خوزستان در وضعیت قرمز است با این وجود، بخش‌های مختلف صنعت و تولید همچنان بدون وقفه مشغول فعالیت است.

آنها افزودند: ما بدون رعایت هیچ گونه اقدامات پیشگیرانه مشغول به کار هستیم؛ اغلب سرویس رفت و آمد نداریم و پیمانکار در این رابطه مسئولیتی برعهده نمی‌گیرد؛ در مواردی که هم سرویس داریم، پنج نفر را کنار هم در یک اتوموبیل می‌نشانند و این مساله، ریسک خطر را بالا می برد.

این کارگران اضافه کردند: ماسک، الکل و ژل ضدعفونی‌کننده را با هزینه شخصی تهیه می‌کنیم آنهم در شرایطی که درآمد ما پیمانکاری‌ها پایین است و غالباً دستمزدمان را با تاخیر بسیار طولانی پرداخت می‌کنند.

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages