اعتصاب وتجمع رانندگان سرویس مدارس کاشمر  نسبت به نرخ کرایه ها

اعتصاب وتجمع رانندگان سرویس مدارس کاشمر  نسبت به نرخ کرایه ها….

  • 1398-07-14

اعتصاب وتجمع رانندگان سرویس مدارس کاشمر  نسبت به نرخ کرایه ها

🔴اعتصاب وتجمع رانندگان سرویس مدارس کاشمر  نسبت به نرخ کرایه ها

اواخر هفته گذشته،جمعی از رانندگان سرویس مدارس کاشمر در استان خراسان رضوی برای بنمایش گذاشتن اعتراضشان به رویکرد اداره آموزش و پرورش مبنی بر عدم افزایش نرخ قیمت کرایه‌ها در سال تحصیلی جدید دست از کارکشیدند وبا بصف کردن مینی بوس هایشان مقابل اداره آموزش وپرورش تجمع کردند.

بنابه گزارش رسانه ای شده بتاریخ12مهر،تعدادی از این رانندگان  گفتند : مسائلی که قبل از مهرماه باید با مذاکره  وتفاهم حل و فصل می‌شد  با عدم  ارائه راهکار و نشست و تفاهم به مهرماه کشیده شد و نارضایتی بسیاری از مینی‌بوس‌داران که همگی رانندگان سرویس مدارس  هستند را به به وجود آورد.

بنابهمین گزارش،پس از اعتراض  این رانندگان رئیس آموزش و پرورش و مسئول سامانه سرویس مدارس شهرداری به میان آنها رفت و با شنیدن حرف و اعتراض رانندگان تصمیم هایی برای حل موقت موضوع گرفته شد .

 براساس این تصمیم نرخ کرایه مینی بوس 42 هزار و پانصد تومان و سواری 65 هزارتومان تعیین شد البته این وعده و قول هم داده شد که سال آینده نرخ ها افزایش و متناسب تر خواهد شد.

به گفته این رانندگان هزینه روزانه یک مینی بوس از بیمه تا استهلاک ، سوخت و سایر موارد مبلغ 100 هزار تومان است که با حساب  رفت و آمدهای مکرر و توقف و حرکت چندباره  در  روز استهلاک خودرو‌هاچند برابر هم می‌شود و به نوعی این کار  اصلا صرفه اقتصادی ندارد و نرخ ها باید متناسب با همه این موارد باشد

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages