اعتصاب وتجمع شبانه روزی کارگران کارخانه کنسانتره ‌آهن فکورصنعت

اعتصاب وتجمع شبانه روزی کارگران کارخانه کنسانتره ‌آهن فکورصنعت….

  • 1399-02-15

🔴اعتصاب وتجمع شبانه روزی کارگران کارخانه کنسانتره ‌آهن فکورصنعت زرند

اعتصاب وتجمع شبانه روزی کارگران کارخانه کنسانتره ‌آهن فکورصنعت

کارگران کارخانه کنسانتره ‌آهن فکورصنعت واقع در مجاورت معدن سنگ آهن جلال آباد شهرستان زرند از صبح روز شنبه 13 اردیبهشت در اعتراض به اقدام شرکت پیمانکاری طرف قراردادشان مبنی بر کاهش دادن دریافتی هایشان دست از کار کشیدند وباتجمع مقابل درب ورودی این واحد تولیدی شب را به سحر رساندند.

روز یکشنبه 14 اردیبهشت، کارگران کارخانه کنسانتره سنگ‌آهن فکورصنعت با ادامه اعتصاب وتجمعشان خواهان حضور محمد وحید شیخ زاده مدیر عامل شرکت مهندسی فکور صنعت تهران برای پاسخگویی به خواسته هایشان شدند.

دلیل اصلی تجمع این کارگران موضوع حقوق و مزایا آن‌ها می‌باشد. در سال‌های قبل علاوه بر مبلغ افزایش حقوقی که توسط دولت اعلام می‌شد، یک مبلغ هم از سوی کارفرما به حقوق کارگران اضافه می‌شده که در سال جاری و بعد از پرداخت حقوق فروردین ماه، کارگران متوجه شده‌اند که تنها افزایش حقوق 15 درصدی اعلام شده توسط دولت در حقوق آن‌ها لحاظ شده است؛ همچنین پاداش پرداختی کارکنان این کارخانه در سال جاری کمتر از سال‌های قبل در نظر گرفته شده است و کارگران معترض در این تجمع دلیل تمام این مشکلات را ناشی از عدم حضور محمدوحید شیخ‌زاده در کارخانه و واگذاری آن به پیمانکار می‌دانند.
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages