اطلاعیه پرسنل رسمی شرکت نیشکر هفت تپه

به دنبال انتشار فایل صوتی که در آن سه تن از اعضای شورای تحمیلی اسلامی کار وحاج بیرانوند از دوستان صمیمی خانواده اسد بیگی که در….

  • 1398-06-26

🔴پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

بنام خداوند جان و خرد
درود بر همکاران گرامی در مجموعه هفت تپه
به دنبال انتشار فایل صوتی که در آن سه تن از اعضای شورای تحمیلی اسلامی کار وحاج بیرانوند از دوستان صمیمی خانواده اسد بیگی که در خودرو لوکس بیرانوند ضبط شده ،دوتن از اعضای شورا رسوا شده و از آنها به دنبال جیرینگی وماله کشان اعظم یاد میشود.
فایل صوتی باعث شد که یک حرکت برنامه ریزی شده از کارفرما برملا شده همچنین از صحبتهای نماینده کارفرما مشخص است که کارفرما به عمد و برای سرپوش گذاشتن بر روی کثافت کاری های خود در حال نفوذ به شورای تحمیلی اسلامی کار وتصمیم سازی از طریق دو تن از اعضای خود فروخته و خیانت کار آن به نام های ع . س و س.م
.
اکنون آقای ع.س ماله کش جیرینگی که الحق ماله کشی لقب مناسبی برای اوست ،در حال تهیه شکایت از محمد خنیفر است برای اینکه میگوید عامل پخش فایل صوتی است،اقای ع.س نمیدانی بدان امروزه عصر ارتباطات است و اگر همچنان به تهدید نماینده کارگری فداکار ما محمد خنیفر از طریق شکایت ادامه دهی ،فسادهای دیگر تو و محل هزینه این رشوه ها و خیلی داستانهای دیگر را منتشر میکنیم ،دلیل رسانه ای نشدن آنها فقط فقط بخاطر خانواده بی گناهت است.
میخواهی بروی شکایت کنی و مثلا بگویی داشتم فساد میکردم و رشوه میگرفتنم و بر روی سرنوشت هزاران کارگر هفت تپه معامله میکردم که همان هنگام یکی صدای مرا ضبط کرده 😅😅😡😡
https://t.me/ettehad/74617

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages