اعتراض

تجمع اعتراضی اهالی بوانات نسبت به خطرابتلا به کووید ۱۹ مقابل فرمانداری

  • 1399-01-18

اعتراض

تجمع اعتراضی اهالی بوانات نسبت به خطرابتلا به کووید 19 مقابل فرمانداری

جمعی از اهالی بوانات  دراستان فارس برای اعتراض به خطرابتلا به کووید 19 مقابل فرمانداری این شهرستان اجتماع کردند.تجمع کنندگان پلاکارد«11مورد مبتلا به کرونا در یک روز/سلامتی مردم شهرستان بوانات در این وضعیت فعلی مهم تر از کار معادن می باشد»حمل می کردند.

فرماندار بوانات در پاسخ به این پرسش که چرا مردم این شهرستان در مقابل فرمانداری تجمع و اعتراض کرده اند؟ و تعطیلی معدن مس چه ارتباطی به با شیوع بیماری کرونا دارد؟به خبرنگار یک رسانه محلی گفت: مبتلایان کرونا ارتباطی با معدن مس ندارند.کل بیماران کرونایی این شهرستان در یک خانواده هستند.دو نفراز اعضای خانواده  زمانی که از مشهد بازگشتند، دچار این بیماری شده و آن را به خانواده خود انتقال داده اند،  و هیچ ارتباطی با معدن مس ندارند.ما بیماریابی را در این شهرستان فعال کرده ایم، از بستگان نزدیک این خانواده مثل خواهر،برادر،خاله و غیره که حدود 40 نفر بوده اند، تست گرفته ایم که از این تعداد، تست 11 نفرشان مثبت اعلام شده و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برند.

وی با اشاره به ادامه فعالیت معدن مس در این شهرستان گفت: تعطیلی واحدهای تولیدی بزرگ مثل معادن مس در دستور کار«ستاد ملی مبارزه با کرونا» نیست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages