‍ ‍ 🔴جزئیات مرگ "آسیه پناهی" در حمله شهرداری کرمانشاه: اسپری فلفل زدند لباس نوه اش را درآوردند و کتک زدند! جزئیات جدیدی از مرگ "آسیه پناهی" خانم ۵۵ ساله بعد از درگیری با ماموران شهرداری کرمانشاه بر سر خراب کردن خانه اش منتشر شده است. فرحناز چراغی خبرنگار روزنامه همشهری در کرمانشاه در گفت و‌گو با اهالی شهرک فدک و شاهدان عینی، نوشته است: بعد از ویران کردن خانه، آسیه و دخترش سمیه را سوار ون کردند و رفتند. ۲ ساعت بعد خبر مرگ آسیه رسید. زنگ زدند به جایی که نمی‌دانم کجا بود، نیرو بفرستند. چند زن قوی هیکل هم آمده بودند. لودرها آمدند. اول رفتارشان خشونت‌آمیز نبود. آسیه هم می‌گفت باید از روی جنازه من رد شوید و مرا بکشید تا خانه را خراب کنید. درست یادم نیست که آسیه خودش بالای لودر رفت یا آنها او را روی لودر انداختند، اما بعد از این اتفاق زنگ زدند چند نیروی زن آمدند. زن‌ها رفتند در را باز کنند. در که باز نشد، اسپری را از پنجره اتاق به داخل انداختند. حق داشتن یک سرپناه ۱۲ متری را از مادری نیازمند دریغ کردند در حالیکه کاخهای حکومتیان با وسعت بینهایت تعدادی معدودی از کاخ نشینان را در خود جای میدهد واین دزدی اشکار وتعرض به حق آسیه پناهی هاست که از داشتن خانه ای ۱۲متری محرومش کردند و جانش را گرفتند .این است معنی عدالت اجتماعی. @ettehad

جزئیات مرگ “آسیه پناهی” در حمله شهرداری کرمانشاه…..

  • 1399-03-16
‍ ‍ 🔴جزئیات مرگ "آسیه پناهی" در حمله شهرداری کرمانشاه:   اسپری فلفل زدند لباس نوه اش را درآوردند و کتک زدند!  جزئیات جدیدی از مرگ "آسیه پناهی" خانم ۵۵ ساله بعد از درگیری با ماموران شهرداری کرمانشاه بر سر خراب کردن خانه اش منتشر شده است.  فرحناز چراغی خبرنگار روزنامه همشهری در کرمانشاه در گفت و‌گو با اهالی شهرک فدک و شاهدان عینی، نوشته است: بعد از ویران کردن خانه، آسیه و دخترش سمیه را سوار ون کردند و رفتند. ۲ ساعت بعد خبر مرگ آسیه رسید.  زنگ زدند به جایی که نمی‌دانم کجا بود، نیرو بفرستند. چند زن قوی هیکل هم آمده بودند.  لودرها آمدند. اول رفتارشان خشونت‌آمیز نبود. آسیه هم می‌گفت باید از روی جنازه من رد شوید و مرا بکشید تا خانه را خراب کنید.   درست یادم نیست که آسیه خودش بالای لودر رفت یا آنها او را روی لودر انداختند، اما بعد از این اتفاق زنگ زدند چند نیروی زن آمدند. زن‌ها رفتند در را باز کنند. در که باز نشد، اسپری را از پنجره اتاق به داخل انداختند.  حق داشتن یک سرپناه ۱۲ متری را از مادری نیازمند دریغ کردند در حالیکه کاخهای حکومتیان با وسعت بینهایت تعدادی معدودی از کاخ نشینان را در خود جای میدهد واین دزدی اشکار وتعرض به حق آسیه پناهی هاست که از داشتن خانه ای ۱۲متری محرومش کردند و جانش را گرفتند .این است معنی عدالت اجتماعی. @ettehad

‍ ‍ جزئیات مرگ “آسیه پناهی” در حمله شهرداری کرمانشاه:
اسپری فلفل زدند لباس نوه اش را درآوردند و کتک زدند!
جزئیات جدیدی از مرگ “آسیه پناهی” خانم ۵۵ ساله بعد از درگیری با ماموران شهرداری کرمانشاه بر سر خراب کردن خانه اش منتشر شده است.
فرحناز چراغی خبرنگار روزنامه همشهری در کرمانشاه در گفت و‌گو با اهالی شهرک فدک و شاهدان عینی، نوشته است: بعد از ویران کردن خانه، آسیه و دخترش سمیه را سوار ون کردند و رفتند. ۲ ساعت بعد خبر مرگ آسیه رسید.
زنگ زدند به جایی که نمی‌دانم کجا بود، نیرو بفرستند. چند زن قوی هیکل هم آمده بودند.
لودرها آمدند. اول رفتارشان خشونت‌آمیز نبود. آسیه هم می‌گفت باید از روی جنازه من رد شوید و مرا بکشید تا خانه را خراب کنید.
درست یادم نیست که آسیه خودش بالای لودر رفت یا آنها او را روی لودر انداختند، اما بعد از این اتفاق زنگ زدند چند نیروی زن آمدند. زن‌ها رفتند در را باز کنند. در که باز نشد، اسپری را از پنجره اتاق به داخل انداختند.
حق داشتن یک سرپناه ۱۲ متری را از مادری نیازمند دریغ کردند در حالیکه کاخهای حکومتیان با وسعت بینهایت تعدادی معدودی از کاخ نشینان را در خود جای میدهد واین دزدی اشکار وتعرض به حق آسیه پناهی هاست که از داشتن خانه ای ۱۲متری محرومش کردند و جانش را گرفتند .این است معنی عدالت اجتماعی.

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages