#جعفر_عظیم_زاده در تقابل با حاکمان سرمایه

جعفر عظیم زاده در تقابل با حاکمان سرمایه….

  • 1398-06-03

#جعفر_عظیم_زاده در تقابل با حاکمان سرمایه

#جعفر_عظیم_زاده در تقابل با حاکمان سرمایه

🖍نوشته ای از
#سعید_رضایی
#فرهاد_شیخی

جعفر عظیم زاده کارگری که تثلیث شرافت و شجاعت و صداقت را با خود عجین کرده و در راه رسیدن طبقه کارگر به سرمنزلگه مقصود گذاشته است.
از قلمش که چرخید و رقصید برای حقوق کارگر و از قدمش که خیابان لرزید از عظمتش برای دفاع از کارگر.
و جانش که با اعتصاب غذا علیه قوانین کارگر ستیز و اتهام اقدام علیه امنیت ملی بر مزدبگیران و فعالین مدنی که صد البته اقدام علیه امنیت سرمایه داران و حاکمیت سرمایه است که حقوق کارگران را به غارت برده اند و سفره کارگر را به یغما،به تقابل با استثمار رفت تا دوباره مصلوب حاکمیت سرمایه شد که مانع فعالیت او در دفاع از طبقه کارگر شوند و مانع پیشرفت جنبش کارگری.
جعفرعظیم زاده را می شود مبارز حقیقی علیه دستمزدهای محقرانه،کشتار و قتل کارگران و کولبران،کار کودکان و سلطه کارفرما بر کارگر دانست که سعی بر ایجاد اتحاد برای کارگران،پیرامون اهداف اجتماعی و طبقاتی خود و رسیدن به اهداف انسانی که کارگر مولد میتواند به ارمغان آورد.
جعفر عظیم زاده مصداق “#انسان_دشواری_وظیفه” است که شجاعت و شرافتش را در مسیر مبارزه جنبش کارگری برای رسیدن به مطالبات و خواست های کارگران نهاده.
شش سال حکم حبس ظالمانه برای جعفر عظیم زاده با هیچ ادله حقوقی قابلیت اثبات ندارد و اتهامات آنقدر واهی و بی اساس است که باید بی قید و شرط او را آزاد کنند.
حال حاکمان و سلاطین سرمایه در خیال آنند که گل که به بند کشیده شد بهار نیاید!! زندان ها پر شده از فعالین کارگری و آواهایی که آغشته به اعتراض گشت و به سلول افکنده شد. امسال نیز روز کارگر پرشکوه تر از همیشه و مستقل برگزار شد و بسیاری دستگیر شدند و به زنجیر کشیده شدند.این نشان دهنده پافشاری طبقه کارگر بر حقوق خویش و خویشتن و اصرار ورزیدن بر تحقق مطالبات جنبش کارگری است که با هیچگونه سرکوب و زندان و خفقان عقب نشینی نمیکنند و از منفعت طبقاتیشان ذره ای پا پس نمیکشند و همواره مصمم تر و مستحکم تر طغیان میکنند
@ettehad

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages