تصفیه خانه

جمعی از کارگران شرکت بهره‌برداری و نگهداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان فارس برای بنمایش گذاشتن اعتراضشان نسبت به بلاتکلیفی معیشتی وشغلی پس از واگذاری به بخش خصوصی دست به تجمع مقابل درب ورودی این تصفیه خانه زدند.

  • 1399-04-13

تصفیه خانه

روز پنج شنبه 12 تیر همزمان با افتتاح سایت تصفیه‌خانه شماره دو شیراز،جمعی از کارگران شرکت بهره‌برداری و نگهداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی استان فارس برای بنمایش گذاشتن اعتراضشان نسبت به بلاتکلیفی معیشتی وشغلی پس از واگذاری به بخش خصوصی دست به تجمع مقابل درب ورودی این تصفیه خانه زدند.

یکی از کارگران حاضر درتجمع  گفت: شرکت ما در ابتدا دولتی بود اما باوجود عدم رعایت اصل 44 به شرکت خصوصی تبدیل شد و شرکت ما توانمندسازی که نشده هیچ، به ورطه نابودی کشیده شده است.

وی افزود: به دلیل مدیریت نامطلوب آبفای استان شرکت بزرگ ما با 230 کارگر به این حال و روز افتاده است، بسیاری از خانواده‌های کارگران به دلیل مشکلات مالی ازهم‌پاشیده‌اند و همکاران ما در این شرکت 31 ماه حقوق، پاداش و عیدی معوقه دارند، تاکنون چندین نوبت اعتراض داشته‌ایم اما پس از جلساتی که برگزارشده، آب منطقه‌ای به مصوبات جلسات عمل‌نکرده است.

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages