پیام از طرف کارگران گروه ملی فولاد اهواز ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

حراست جدید با همدستی عبادی و ممبینی اقدام به استخدام افراد و آشنایان خود کرده و آنان را در جاهای بسیار گرم و نرم شرکت بکار گرفته اند(کارگران گروه ملی فولاد اهواز….

  • 1398-06-25

پیام از طرف کارگران گروه ملی فولاد اهواز ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

🔴پیام از طرف کارگران گروه ملی فولاد اهواز ارسالی به کانال اتحادیه آزاد ک

ارگران ایران

با سلام خدمت همه همکاران گرامی شرکت گروه ملی صنعتی فولاد

متاسفانه با پروازی بودن مدیر عامل شرکت گروه ملی صنعتی فولاد دکتر پهلوانی و استفاده از بازنشستگانی چون زاهد ممبینی و عبادی و تیم مدیریت ضعیف بخشها که سابقه ی چندان خوبی در نزد کارگران ندارند و درصدی و کارمزدی کار کردن خطوط تولیدی که جز فرسودگی و ازبین رفتن تجهیزات ،سودی برای شرکت نخواهد داشت و اوضاع شرکت بد و بد تر خواهد شد .

با اوضاع بد اقتصادی و عدم پرداخت حقوق کارگران به موقع ،متاسفانه فشار سنگین روحی به پرسنل وارد شده و زندگی آنان را مختل کرده است و چه بسا زندگی ها از هم بپاشد .

حراست جدید با همدستی عبادی و ممبینی اقدام به استخدام افراد و آشنایان خود کرده و آنان را در جاهای بسیار گرم و نرم شرکت بکار گرفته اند مانند پسر عبادی که با تغییر نام خانوادگی عباسی و همچنین استخدام آشنایان ممبینی در حراست .

هنوز بعضی مدیران بخشها با رقیبان شرکت در حال تعامل و تبادل اطلاعات هستند و از عمد در حال خیانت هستند و هم حقوق گروه ملی را دریافت می کنند و هم حق مشاوره

دکتر پهلوانی هیچ برنامه‌ای برای خروج از بحران را ندارد و نداشته است و از مدیریت فقط مدرک آن را دارد و گرنه باید برای تغییر و تحول در بخشها و نفرات ماهر و پاکدست اقدامی عاجل می نمود .

حقوق را پرداخت نکردن در موعد مقرر باعث آسیب زدن به قشر کارگر می شود تنها راه و ابزار اعمال فشار توقف خطوط تولیدی است و نه وعده وعیدهای دروغین مدیران ارشد سازمان

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages