جعفر عظیم زاده

روزسه شنبه ۲۸  امرداد ماه ۹۹ در بهداری زندان ، بین بیماران مبتلا به کرونا و دکتر فرجاد – پزشک وقت بهداری- درگیری پیش آمد. اما ماجرا برسر قطع تلفن ها بود.

  • 1399-05-29

جعفر عظیم زاده

‍ 5 دلاور اوین
🔴روزسه شنبه 28  امرداد ماه 99 در بهداری زندان ، بین بیماران مبتلا به کرونا و دکتر فرجاد – پزشک وقت بهداری- درگیری پیش آمد.
اما ماجرا برسر قطع تلفن ها بود.
بهداری زندان،  آقای جعفر عظیم زاده را برای اعزام به بیمارستان طالقانی فراخوانده بود، همزمان تلفن برای زندانیان کرونایی تا 24 ساعت قطع شده و از جعفر عظیم زاده ، کارگر زندانی هیچ خبری نبود.
اسماعیل عبدی، داوود میرسالاری ، محسن قنبری و بیژن تسلیمی زندانیان سیاسی در اعتراض به قطع تلفن و برای پیگیری وضعیت جععفر عظیم زاده ،جلوی معاونت زندان تجمع کردند.
د راینجا مشخص شد که آقای دکتر فرجاد ، پزشک شیفت شب ، جعفر عظیم زاده را به بهانه ی اعزام به بیمارستان راهی زندان رجایی شهر کرده است. این تجمع به زودی به بستن راهروی بهداری کشیده شد.
این خبر موجب ناراحتی آقایان عبدی، داوودی و سایر همبندیهای آنان شد ، آنان خطاب به آقای دکتر فرجاد _پزشک شیفت شب_ به او یاد آور شدند که این کار همکاری با نیروهای امنیتی است ، و در شان یک پزشک تحصیلکرده نیست که سوگند خود را برای خدمت به بشریت زیرپا بگذارد، و به جای مداوا فریبکاری کند.
با شگفتی بیشتر این پزشک بشر دوست در پاسخ آنان می گوید: شما حیوان هستید و باید برای درمان به دامپزشکی مراجعه کنید. شما ها شعور ندارید، من جانم را هم قربانی نظام مقدس جمهوری اسلامی می کنم.
این پزشک بشر دوست همچنین به خانواده ی زندانیان توهین بسیار نموده آنان را حرامزاده و توله سگ صدا زده است ،این مرد پزشک همچنین به پدر محسن تسلیمی یکی از زندانیان سیاسی فحاشی کرده است.
شاهدان عینی می گویند ، مامورین هنگام اعزام جعفر عظیم زاده
در ساعت 8 شب به او اجازه ی پوشیدن لباس هم ندادند و او را با لباس خواب با دستبند با خود بردند.

این درحالی بود که خانواده ی عظیم زاده در طول 24 ساعت گذشته شبانه روز همه ی بیمارستانهای تهران را برای یافتن وی گشتند .

بر گرفته از کانال شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبانهای دیگر-Other languages