قابل توجه اداره کار مدافع سرمایه دار

سوالات کارگران پیرامون دستگیری امید اسدبیگی

  • 1398-06-04

قابل توجه اداره کار مدافع سرمایه دار

پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

سوالات کارگران پیرامون دستگیری امید اسدبیگی

بنام خداوند جان و خرد
درود فراوان خدمت همکاران گرامی و هم میهنان عزیز
بالاخره نزدیک انتخابات شد و سیستم تازه یاد مبارزه با فساد افتاد،هرچند همه میدانیم سیستم سیستم برده داری و حکومت مدافع سرمایه دار است و قطعا هر نمایشی که صورت میگیرد بدون شک با برنامه ریزی قبلی و برای بهره برداری خبری و تاثیر در افکار عمومیست.

خبرها حاکی از ان است که امید اسد بیگی مدیر عامل نیشکر هفت تپه به اتهام اخلال در نظام اقتصادی بازداشت شده است ،بسیار بسیار سوال بی جواب در افکار ما کارگران و افکار عمومی به وجود امده که هیچکس پاسخگوی انها نبوده و نیست.

۱-چرا زمانی که نمایندگان شورای مستقل کارگری ما فریاد میزدند سهامداران هفت تپه با رانت دولتی ها وبا حمایت گسترده یک مافیای حکومتی ،شرکت کشت و صنعت هفت تپه را خریداری کرده کسی صدای ما را نشنید؟!!!.
۲-چرا مسئولان حکومتی بجای رسیدگی به صدای ما کارگران با تمام قوا ما را سرکوب و اعتراضهای مارا که کاملا مسالمت آمیز و قانونی بود را سریع امنیتی کردند.؟!!!
۳-باید فرد یا افرادی را که در اقدامی نفرت انگیز وبی رحمانه دستور بازداشت نمایندگان و حامیان ما را صادر کرده و در اقدامی ضد حقوق بشری و عجولانه و بدون برگزاری دادگاه نماینده ما و حامیان مارا زیر شکنجه برده و آنها را مجبور کردند که اعترافاتی دروغین را در برابر دوربین برعلیه خود بیان کنند را شناسایی و مجازات کنند.
۳- چرا سیستم اطلاعاتی. با تمام اسناد و مدارک موجود بر علیه سهامداران و مافیای حامی او در ان زمان هیچ اقدامی نکردند ، آیا مشخص نشده که اعترافات پخش شده از صدا و سیما نمایشی زشت و بی رحمانه و در راستای. سر پوش گذاشتن بر روی اشتباهات عمدی و ناکار آمدی بخش خصوصی در هفت تپه بوده است ، برای نمونه میتوان از اعترافات اجباری پخش شده از صدا و سیما در زمان ترور های شخصیت های هسته ای اشاره کرد که اکنون بعد از سالها مشخص شده که وزارت اطلاعات ،با شکنجه و بدون مدرک بازداشت شدگان را به موساد اسرائیل و آنها را عاملان قتل دانشمندان هسته ای معرفی کردند، قطعا در قضیه هفت تپه هم همینطور بوده است.

۴-آیا اکنون زمان ان نرسیده که استاندار خوزستان و اعضای شورای تامین شهرستان شوش برای همکاری با سهامداران هفت تپه مورد بازجویی و محاکمه قرار بگیرند.

۵-آیا زمان آن نرسیده که دیگر نماینده ما اسماعیل بخشی و حامیان بازداشت شده کارگران هفت تپه آزاد بشوند و پرونده های آنان بسته بشوند واین عزیزان که به دلیل نفوذ سهامداران هفت تپه و مافیای حامی آنها با پرونده سازی های دروغین مواجه شدند ،از زندان آزاد بشوند .
اقای رئیسی چشمان ما کارگران هفت تپه به شما و قضاوت شما دوخته شده است چرا که بازداشت شدگان هفت تپه قربانی سناریوهای سهامداران فاسد هفت تپه شده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبانهای دیگر-Other languages