عاطفه رنگریز، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر، روز جاری به دلیل انتقال به بند دیگر از ملاقات با خانواده خود محروم ماند.

عاطفه رنگریز، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر، روز جاری به دلیل انتقال به بند دیگر از ملاقات با خانواده خود محروم ماند….

  • 1398-03-30
عاطفه رنگریز، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر، روز جاری به دلیل انتقال به بند دیگر از ملاقات با خانواده خود محروم ماند.

عاطفه رنگریز

🔴عاطفه رنگریز، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر، روز جاری به دلیل انتقال به بند دیگر از ملاقات با خانواده خود محروم ماند.

مادر این شهروند بازداشتی، که روز جاری و با هماهنگی قبلی، مسافت طولانی را از یکی از شهرستان‌ها جهت ملاقات با فرزند خود در زندان قرچک ورامین طی کرده بود به دلیل انتقال شب گذشته عاطفه رنگریز به بند 5 این زندان و تغییر در روز ملاقات، از دیدن فرزند خود محروم ماند.

گفته می شود به دلیل اینکه زمان ملاقات زندانیان بند جدید روزهای سه شنبه بوده است مادر عاطفه رنگریز تا سه شنبه هفته آینده موفق به ملاقات با وی نخواهد شد.

روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با روز جهانی کارگر، عاطفه رنگریز به همراه ده‌ها تن از شرکت کنندگان در تجمع اعتراضی در مقابل ساختمان مجلس در پی ورود نیروهای امنیتی و به خشونت کشیده شدن این تجمع بازداشت شدند.
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages