عدم رسیدگی درمانی برای پروین محمدی

عدم رسیدگی درمانی برای پروین محمدی…

  • 1398-10-14

‍ 🔴عدم رسیدگی درمانی برای پروین محمدی

عدم رسیدگی درمانی برای پروین محمدی

روز پنجشنبه پروین محمدی هنگام رفتن به سمت کارگاه به زمین افتاده و از ناحیه سر و صورت دچار آسیب و کبودی میشود. شب قبل محوطه زندان شستشو شده بود و به دلیل سرما یخزده و لغزنده بوده است و همین باعث وقوع این اتفاق شده است. پروین محمدی همچنین دچار تاری دید شده و سردرد شدیدی متحمل شده که مسئولین زندان در انتقال وی به بیمارستان به جهت درمان تعلل می نمایند که نهایتاً ساعت ۲بعد از ظهر به دنبال اعتراض شدید پروین محمدی، وی را با دستبند و پابند به بیمارستان منتقل می نمایند و پس از انجام سی تی اسکن از ایشان، بدون انجام هیچ نوع درمانی او را به بند برمیگردانند.
لازم به ذکر است که پروین محمدی بخاطر شرایط بسیار بد داخل بند طول روز را در کارگاه به انجام کار می گذراند تا از فضای پر تنش و مخاطره آمیز داخل بند دور باشد.

پروین محمدی نائب رئیس هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران از روز ۱۶ آذر زندانی شده و دوران حکم یکسال حبس را سپری می کند.

کارگران و فعالین سیاسی زندانی بر طبق قوانین داخلی بایست در بند مخصوص زندانیان سیاسی نگهداری شوند اما پروین  و بسیاری از زندانیان سیاسی در بند جرایم عمومی قرار دارند.

مسئولیت سلامتی زندانیان تماماً به عهده نهادهای دولتی بوده و مسئولین قضایی و دولتی باید امکانات درمانی را سریعاً در اختیار زندانیان قرار دهند.

اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۱۴ دی ۹۸

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages