پیام

“قرارداد اسماعیل بخشی لغو نشد”کارگران نیشکر هفت تپه…..

  • 1398-04-18

🔴پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران
“قرارداد اسماعیل بخشی لغو نشد”

بنام خداوند جان و خرد
در روزهای گذشته کارفرمای فاسد هفت تپه با چراغ سبز مسولان امنیتی و دولتی قصد داشت در سکوت خبری و چراغ خاموش اقدام به فسخ قرارداد اسماعیل بخشی نماینده شورای مستقل کارگری ما بکند که خوشبختانه با اطلاع رسانی به موقع و فشار کارگران و حمایت های فراوان حامیان کارگران. و همچنین اطلاع رسانی به موقع خانم زیلابی وکیل اسماعیل ،تاکنون نتوانسته اند  قرارداد اسماعیل را فسخ کنند.
همکاران گرامی توجه داشته باشید که طبق تجربه های گذشته نمیتوان به کارفرمای فاسد و مسولان اعتماد کرد و به هیچ وجه نباید دوباره گول بخوریم ما کارگران فقط و فقط یکدیگر را داریم و حمایت مردم ،پس باید به فشار خود به کارفرما ادامه دهیم و از مردم عزیز هم انتظار حمایت داریم.
دوستان عزیز توجه داشته باشید اطلاع رسانی از طریق کانال های تلگرامی بسیار بسیار مهم است و مردم عزیز کشورمان باید ببینند که چه بر سر ما کارگران اورده اند تا حداقل از اتفاقات مشابه جلوگیری شود .
در کنار قضیه قرارداد اسماعیل بخشی یک نکته بسیار مهم دیگر در شرکت مشاهده میشود که بسیار خطرناک و در راستای اهداف کارفرمای فاسد است هدفی که از ابتدا به دنبال ان بوده اند ان هم تقسیم شرکت به واحد خای مستقل است ،توجه داشته باشید که مستقل شدن واحد ها برای این است که صفوف یکپارچه کارگران را از هم گسسته کنند و به خیال خودشان کاری کنند که هرکس به فکر خودش باشد که خیالی خام است.

هفت تپه هیچگاه با اسد بیگی ها به جایی نخواهد رسید ،هفت تپه ثروت ملی محسوب میشود و خصوصی سازی در ان معنا پیدا نمیکند.”
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages