لیلا حسین‌زاده، دبیر بازداشت‌شده شورای صنفی دانشجویان تهران یکشنبه ۱۹ آبان برای درمان از بند زنان زندان اوین به بیمارستان منتقل شد.

لیلا حسین‌زاده، دبیر بازداشت‌شده شورای صنفی دانشجویان تهران یکشنبه ۱۹ آبان برای درمان از بند زنان زندان اوین به بیمارستان منتقل شد…..

  • 1398-08-20

لیلا حسین‌زاده، دبیر بازداشت‌شده شورای صنفی دانشجویان تهران یکشنبه ۱۹ آبان برای درمان از بند زنان زندان اوین به بیمارستان منتقل شد.

🔴 لیلا حسین‌زاده، دبیر بازداشت‌شده شورای صنفی دانشجویان تهران یکشنبه ۱۹ آبان برای درمان از بند زنان زندان اوین به بیمارستان منتقل شد.

حسین‌زاده ماه گذشته پس از شکسته شدن انگشت دست‌اش یک جراحی را از سرگذراند و باید پس از آن پزشکان پین کارگذاشته‌شده در انگشت او را خارج می‌کردند اما مسئولان زندان تا کنون اجازه انتقال او به بیمارستان را نداده بودند.
مأموران وزارت اطلاعات یک‌شنبه ششم مرداد، لیلا حسین‌زاده را در منزل مسکونی خود بازداشت و به زندان اوین منتقل کردند.
سه روز پیش از این بازداشت اما این دانشجوی دانشگاه تهران با حکم قاضی احمد زرگر در شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر به ۳۰ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود.
پیش از آن دادگاه بدوی حسین‌زاده را به تحمل شش سال حبس تعزیری محکوم کرده بود.
هرچند امیر رئیسیان،‌ وکیل او اعلام کرد که اجرای حکم حبس حسین‌زاده دلیل بازداشت او نبوده و وزارت اطلاعات به دنبال بازکردن پرونده جدیدی علیه اوست.
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages