کارگران سیمان کارون  

هولوکاست سیمان کارون…

  • 1398-09-25

🔴پیام ارسالی کارگران شرکت سیمان کارون به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران:

  1. هولوکاست سیمان کارون

شایعه دستور قطع   اضافه  کار کارگران کارخانه . و تشکیل جلسه ویژه کارگران  و مسولین در سالن غذا خوری کارخانه در روز یکشنبه 25/9/98 برای پیگیری شایعه  دستور حذف اضافه کار و پیگیری  حقوق معوق  7 ماهه کارگران پس از شش ماه حضور سرپرست اجاره ایی سیمان کارون . بدهیم  یاندهیم !

در یک شرکت تولیدی سالم منابع انسانی و پولی  مانند خون در رگ های آن  جریان دارد و حیات و رشد شرکت را ممکن می سازد .کارگران  منابعی هستند که چنانچه تامین نشوند و بوقت لازم حقوق خود را دریافت نکنند   فعالیت اقتصادی شرکت متوقف میشود .  اگر مدیریت  حاکم بر شرکت  عاجز از جهت بخشی درست به منابع مالی است نباید به جای آن که حقوق معوق کارگر را پرداخت نماید متوسل شود به  تهدید کارگر . اخراج کارگر . تحت فشار قرار دادن کارگر .و ایجاد نفاق و خبر چینی بین کارگران . دزدی و رانت پولشویی از منابع مالی شرکت .  در شرایط فعلی کشور کارگر  در شرایط تورم ۴۰ درصدی تاب و توان زندگی را از دست داده، است و  امیدی به ادامه زندگی ندارد سزاوار جریمه. اخراج . عدم پرداخت دستمزد و ….  نیستند . جریان درست نظارتی کشور  در رابطه با کارگر و کارفرما  حکم می کند دولت با سیاست اعتدال  خود تولید و اشتغال را تقویت کند تا کارگر مسلمان بتواند ادامه حیات بدهد . با اینگونه سیاست کارفرمایی حاکم بر سیمان کارون که توسط عده انگشت شماری مزدور و مواجیب بگیر فعلا اداره میشود موجبات حذف تدریجی نسل ایرانی  مسلمان در کشور را مهیا میسازد . این بدان معناست وقتی کارگری حقوق خود را به وقت لازم دریافت نکند ریسک تشکیل خانواده را از دست میدهد و این روند بستر یک نسل کشی حرفه ایی را فراهم میسازد . نسل کشی که کمتر عالمی به آن پرداخته است ! پس ریاست جمهوری کشور اسلامی ایران مانع نسل کشی کارگران شوید .سیمان کارون نماد  تمام عیار یک هولوکاست معاصر است .  هم اکنون  کلید   اردوگاه مرگ سیمان کارون بدست یک بیمار روحی و روانی بنام میرسپاسی افتاده .قرار است  تا عقده هایش اجازه میدهند اقدام به آزار و اذیت کارگر . و اخراج آنها با شیبی ملایم نماید . تا دستمزد چند صد میلیونی خود را از بنیاد مستضعفان و خانواده علاقبندیان بگیرد تا خرج خانواده فرنگ نشین خود در کازینوها و مراکز خرید آلمان کنند .ریاست جمهوری کشور ایران . پرداخت حقوق در سیمان کارون به چهار مدل روال شده .⚠️ پرداخت حقوق معوق 4 ماهه  کارخانه .⚠️ پرداخت حقوق معوق 7 ماهه دفتر مرکزی .⚠️ پرداخت حقوق بروز پرسنل تازه استخدام شده دفتر مرکزی .⚠️ پرداخت حقوق بروز مدیریت جدید .

تمامی↙️ این پرداختها هر کدام به فواصل چند ماه از هم صورت میگیرد . این چه مدیریت منظم و باکلاسی است که سرپرست اجاره ایی سیمان کارون مدعی آن است ؟ چقدر بنویسیم ؟  چقدر فریاد حق خواهی ؟
⬅️ مطمئن باشید دست از رسوا نمودن این ظالمان بر نخواهیم داشت به امید رسوایی این ضالمین به کارگر در دادگاه مبارزه با جرایم اقتصادی کشور

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages