کارگر به تنگ امده از شرایط خود ومردم عزیزم‌

پیام ارسالی یکی از کارگران پروژه راهسازی توره-بروجرد به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران….

  • 1398-10-04

پیام ارسالی یکی از کارگران پروژه راهسازی توره-بروجرد به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران:

ما کارگران شرکت رامان در پروژه راهسازی توره به بروجرد هستیم که الان نزدیک به 7 ماه حقوق نگرفتیم و چندین سال است با این مدیریت های ضعیف آقایان در این شرکت که زیر مجموعه بنیاد مستضعفان است دست و پنجه نرم میکنیم.ناگفته نماند که کارفرما اصلی شرکت رامان در این پروژه کل صورت وضعیت ها را نقد به شرکت داده و شرکت از وزارت راه پولی طلب ندارد. ولی متاسفانه از سال 92 آقایانی اومدن جلو جلو کار نکرده صورت وضعیت ها رو نقد کردن و گرفتن و حالا این مشکل از پول نداشتن و عدم نقدینگی خود شرکت رامان به علت سوء مدیریت ضعیف در راس امور شرکت و کارگاه توره به بروجرد است.
این  7 ماه حقوق ندادن را مشکل اصلی کارفرما که دولت است نمی دانیم بلکه مشکل اصلی در شرکت رامان و دوستانی که مسئول هستن و بودن قبلا  میدانیم.چرا باید صورت وضعیت شرکت که کار نشده جلو جلو گرفته بشود و هیچ تعهدی نداشته باشند برای پرداخت حقوق کارگر بیچاره ؟!!!
از رییس بنیاد مستضعفان میخواهیم در این شرکت ها ورود کرده و بداند چه میگذرد و چه کسانی سرمایه های این کشور و مملکت را خیلی راحت از بین میبرن.خانم بنده به خاطر پول نداشتن در منزل برای طلاق اقدام کرده جواب خانواده متلاشی شده بنده را چه کسی خواهد داد؟
بنده پول 1 کیلو سیب زمینی در منزل ندارم…

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages