سیمان کارون

پیام از طرف کارگران سیمان کارون ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

سیمان کارون

پیام از طرف کارگران سیمان کارون ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

اصل ۲۵ قانون اساسی ، ضبط و فاش کردن مکالمات تلفنی، استراق سمع و هرگونه تجسس را جز به حکم قانون ممنوع اعلام کرده است.
بنابراین اصل بر عدم جواز کنترل ارتباطات تلفنی است.
پیرو این اصل قانونگذار در قانون آیین دادرسی کیفری و در ماده ۱۵۰ اصل را ممنوعیت کنترل و شنود قرار داده است. مطابق این ماده: كنترل ارتباطات مخابراتي افراد ممنوع است، مگر در مواردي كه به امنيت داخلي و خارجي كشور مربوط باشد يا براي كشف جرايم موضوع بندهاي (الف)، (ب)، (پ) و (ت) ماده (۳۰۲) اين قانون لازم تشخيص داده شود.
در اين‌صورت با موافقت رييس كل دادگستري استان و با تعيين مدت و دفعات كنترل، اقدام مي‌شود.
كنترل مكالمات تلفني اشخاص و مقامات موضوع ماده (۳۰۷) اين قانون منوط به تأييد رييس قوه قضاييه است و اين اختيار قابل تفويض به سايرين نمي‌باشد.
طبق دستور میانی سرپرست اجاره ایی سیمان کارون به واحد انفورماتیک مقرر شده کلیه مکالمات تلفنی داخلی و بیرونی پرسنل کارخانه سیمان کارون و دفتر مرکزی شرکت که از تلفن ثابت شرکت استفاده میشود ضبط و در اختیار وی قرار بگیرد .
حائز اهمیت آست دستور شفاهی میرسپاسی مغایر اصل 25 ! قانون اساسی میباشد! .
قطعا رفتار میرسپاسی از روی استیصال است و عناد با قانون اساسی کشور! . این کت کراواتی آنقدر جسور و گستاخ شده که دست به صدور چنین دستوراتی میزند .
لذا این اطلاعیه در جهت مطلع سازی پرسنل سیمان کارون میباشد .
اما آنچه باعث میشود به دستورات کت کراواتی پوزخند زد . حماقت . و گستاخی این مدیر اجاره ای گرانقیمت است وی تصور میکند به پشتوانه وجودی ورثه محمد تقی علاقبندیان قادر است هر غلطی را برای بقای دوران مدیریت خود انجام دهد .
فرقی نمیکند برایش . حریم خصوصی . و………..‌ مهم ماندگاری است! ماندگاری برای دزدی . رانت. و ……..از سیمان کارون آن هم با کت و‌کراوات . کسی چه میداند!
قطعا این اقدام شما محکوم به شکست است ! .
لذا بازنده چنین رفتاری شخصی نیست جز میرسپاسی و عیادیش!.
پس بجای پرداختن به حاشیه حال و روز کارخانه سیمان کارون و کارگران را خوب کنید با این اقدامات مزورانه کار به جایی نخواهید برد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *