🔴🔴🔴فوری 🔴پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران

پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران….

  • 1398-08-19

🔴پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

با سلام.
ما تعدادی از کارگران کشاورزی هستیم و تعدادی از دلسوزان سرنوشت هفت تپه و منطقه و میخواهیم حرف دلمان را به عزیزان و برداران داخل اعم از کارخانه و بقیه قسمتها  بگیم.

برادران و همکاران عزیز. قبول داریم که در ۳۲ روز اعتصاب ماه قبل به جز تعدادی از همکاران کشاورزی اکثر ما کارگران کشاورزی به اعتصاب ملحق نشدیم. متاسفانه مسایل زیادی باعث این اتفاق شد اما باید حقیقت رو گفت. چون حقیقت و مصالح همه ما و مصالح شرکت و منطقه بالاتر از خواسته ها و غرور شخصی افراد است.  قبول داریم که کوتاهی شد و ناهماهنگی ما بین ما صورت گرفت . واقعیت این است که بیشتر از هر چیزی ناهماهنگی بین ماها وجود داشت. اما آن ماجرا گذشت و حالا ما وارد اعتصاب شدیم.
این روش که متفرق باشیم درست نیست اگر ما به این روش ادامه بدیم و ما بینمون تفرقه وجود داشته باشه و ریشه بده تنها کسانی که این وسط ضرر خواهند کرد خود ما کارگران هفت تپه هستیم. وقتی آتش تفرقه و سو استفاده کارفرما بین ما بیفته تر و خشک رو با هم میسوزونه. ضرر برای همکاران داخل، ضرر برای ما کارگران کشارزی هم هست. ضرر برای ما برای شما هم هست. منافع ما با هم یکیست.

لذا ما جمعی از کارگران کشاورزی  تعدادی از دوستان دلسوز شرکت به شما عزیزان اعلام میکنیم و  از شما همکاران تقاضا میکنیم امروز که قرار هست بیایم خدمتان و از شما یاری بخواهیم دست همکاری و اتحاد به هم بدیم. نه ما و نه شما اعتراضمان فقط برای گرفتن یک حقوق نیست که بعد دوباره همین بساط و فلاکت رو بر سر ما پیاده کنند. بلکه با شما و تمامی کارگران یکصدا بشیم و تمامی مطالبتامون رو بگیریم و برای برگشت اخراجیها تا آخرش ایستاده ایم. ما بچه های کشاورزی به خودمان و با شما عهد میکنیم که اینبار با شما می ایستیم و در این شش روز این را ثابت کردیم. فقط همراهی و همیاری شما را نیاز داریم ما کارگران بخش کشاورزی امروز  ساعت ۸ روبروی شاب کارخانه و در  محوطه صنعتی یک صدا انقدر شعار کارگر هفت تپه اتحاد اتحاد خواهیم گفت تا شما عزیزان و متحدانمان در کارخانه و همکاران عزیز داخلی به ما بپوندید.
عزیزان کارخانه و داخلی! برادران! از شما استدعا داریم یکبار دیگر هم به یکدیگر اعتماد کنیم. ما فردا دست یاری و اتحاد به شما دراز خواهیم کرد. اطمینان داریم که ما را باز هم با آغوش باز خواهید پذیرفت و انشالله نتیجه اش احقاق مطالباتمان و بازگشت اخراجیهاست و در آخر البته حقوق هم.
امروز مساله بستن در را انجام نمیدهیم بعد از شعار منتظر همکاران کارخانه هستیم و بعد به سمت درب مدیریت خواهیم رفت.
پاینده باد هفت تپه- زنده باد اتحاد کارگران کشاورزی و کارخانه و …

دیدار ما برای تجدید اتحاد امروز صبح

جمعی از کارگران کشاورزی و جمعی از دلسوزان سرنوشت شرکت و منطقه
@ettehad

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages