کارگران سیمان کارون  

چه مدیری می توانند سیمان کارون  را زنده کند !؟(پیام ارسالی….

  • 1398-09-26

🔴پیام ارسالی از کارگران سیمان کارون به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران:

چه مدیری می توانند سیمان کارون  را زنده کند !؟

تغییر و نجات سیمان کارون  امروز ماهیتی هیبریدی دارد یعنی از توان و امکان یک قشر خاص خارج نشین و مرفه بی درد که ماهیانه چند صد میلیون برای سیمان کارون آب میخورد  خارج است. پیشاهنگ چنین تغییر و نجاتی   هم روشنفکران کارگری و دلسوزان صنعت کشور  هستند که می توانند ضرورت آن را تئوریزه و ارائه نمایند. پس  همراهی و حضور  اقشار مفت خور و رانت بگیر تحت عنوان مدیر و مدیر عامل  می تواند این شرکت را به پرتگاه سقوط دهد که هم اکنون داده است .

متاسفانه امروز مورخه 25 /9/ 98 یکی از همکاران ما که نخواست نامش فاش شود در یک تماس تلفنی بسیار دشوار موفق شد با میر سپاسی سرپرست فعلی سیمان کارون در تهران تماس برقرار کند . وی از میر سپاسی درخواست میکند برای علت  نشر شایعه قطع و یا کسر اضافه کار  کارگران کارخانه و پاسخگویی به سوالات و‌مطالبات صنفی کارگران در کارخانه حضور یابد و پاسخگوی کارگران باشد .
متاسفانه میرسپاسی پس از شنیدن صدای همکار عزیز ما با نهایت بی شرمی با صدای بلند فریاد میکشد بروید و هر غلطی که میخواهید انجام دهید و در پایان تلفن را قطع مینماید .
در اینجا لازم است به میرسپاسی اعلام کنیم این شما هستید که غلط کردید و با یک دست میخواهید دو هندوانه بدست بگیرید . شما غلط کردید که با وجود بیماری روحی و جسمی و بلعیدن چندین قرص اعصاب روان در روز آمده اید کنترل و مدیریت یک کارخانه مهم صنعتی را در دست گرفتید. شما غلط کردید که توان اداره جسم و روح خود را ندارید  علم دار اصلاحات کارون شده اید . شما غلط کرده اید که با توهین به کارگر نه تنها دل همه کارگران بدرد آورده اید بلکه به مسولین شهرستان مسجد سلیمان هم توهین نموده اید . کارگر هرگز غلط نمیکند کارگر غلط گیر بزرگ است ! کارگر غلط کرده که اجازه داده از محل  دسترنج او در گرمای 50 درجه خوزستان  دستان مبارک شما آنچنان نرم و لطیف شود که گرمای دست کارگر زحمتکش سیمان کارون دستان تو بیمار از لمس دست کارگر تاول بزند !
مطمئن باش مهر داغ رسوایی را بر پیشانی حجم منحوس تو خواهیم زد تا دیگر هیچ مدیر تهرانی خارج نشینی  اجازه توهین به کارگر زحمتکش خوزستانی را نداشته‌باشد. مطمن باش مانع حضور حجم منحوس تو  در سیمان کارون خواهیم شد .
باید به کارگران  بگویی چگونه وقتی کارگر حقوق معوق 4 ماهه و 7 ماهه دارد خودت و عیادی مفت خورت پشت کارتیهای 5 و 10 میلیونی در یافت میکنید؟!
به امید دیدار شما در دادگاه مبارزه با جرائم اقتصادی کشور

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages