ممانعت از آزادی شاپور احسانی راد

گزارشی از آخرین وضعیت شاپور احسانی راد….

  • 1398-06-10

🔴گزارشی از آخرین وضعیت شاپور احسانی راد

امروز دهم شهریور شاپور احسانی راد را از زندان اوین به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران انتقال می دهند. از آنجا با خانواده شاپور تماس گرفته و اعلام میدارند که برای انجام امور آزادی شاپور مراجعه نمایند.

همسر شاپور از ساوه همراه با سند برای تأمین وثیقه خود را به تهران رسانده و به شعبه مذکور مراجعه می نماید اما قاضی افشاری ریاست شعبه به این بهانه که میزان قرار وثیقه صادر شده یکصد میلیون تومان است و ارزش سند ارائه شده بیش از اینهاست علیرغم اصرار همسر شاپور از قبول وثیقه خودداری کرده و دوباره با کارشکنی و به قصد آزار خانواده شاپور می گوید که تا هفته آینده که دوباره شاپور به دادگاه آورده میشود خانواده میتوانند دو نفر را همراه با فیش حقوقی بعنوان کفیل معرفی نمایند.

همانطور که در اطلاعیه قبلی اعلام کردیم طی ده روز گذشته یکبار دیگر نیز به همین شکل خانواده کارگر بازداشتی شاپور احسانی راد را به دنبال تأمین وثیقه و بعدتر کفالت فرستاده و آخر سر از قبول آن خودداری کرده بودند.

این نوع کارشکنی در روند آزادی کارگران بازداشتی نشان از عداوت بی انتهای سرمایه داران حاکم و تمام دم و دستگاه دولتی و قضائی با کارگران دارد.

شاپور احسانی راد و تمام کارگران زندانی فوراً و بی قید و شرط باید آزاد گردند و منع تعقیب قضائی از آنها صورت گیرد.

اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۱۰ شهریور ۹۸
@ettehad

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages