اخطار به سهامداران سیمان کارون و لارستان. 

‍ پیام ارسالی از کارگران شرکت سیمان کارون به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران…

  • 1398-11-07

‍ پیام ارسالی از کارگران شرکت سیمان کارون به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران:

خطاب به رئیس قوه قضائیه

همانگونه که مطلعید اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده “مشارکت در اخلال در نظام ارزی به صورت عمده” از طریق فروش ارز دولتی به میزان 11 میلیون دلار در بازار آزاد (قاچاق عمده ارز و کسب منفعت به میزان 61 میلیارد تومان) به ریاست قاضی محمد موحدی آزاددر شعبه اول دادگاه های ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شده است.

حمیدرضا مرادی و هشت نفر دیگر متهمان این پرونده هستند.
لطفا این یک نفر را هم بگیرید  بشود 2+8  “میرسپاسی”  متولی  فروش صدها هزار دلار در ماه از نقدینگی های ارزی  شرکتهای سیمان کارون و سیمان لارستان است .
سیمانهای صادراتی این دو شرکت که در مالکیت خانواده علاقبندیان و بنیاد مستضعفان است بطور غیر  قانونی تجارت میشود .دلارهای بدست آمده هر دو شرکت بطور کاملا غیر قانونی و قاچاق   بصورت فیزیکی از مرزهای هوایی( فرودگاه مهرآباد.  فرودگاه اهواز . فرودگاه بین الملی امام  )و زمینی ( مرز باشماق. مرز شلمچه.  )  به دفتر مرکزی سیمان کارون منتقل  میشود . میرسپاسی با دستورات شفاهی خود به متولیان فروش،دلارها را به بازار آزاد به بالاترین نرخ  میفروشد .
هم اکنون کارگران از حقوق معوق چهار ماهه در رنج هستند .
سنوات بازنشستگان پرداخت نمیشود . چهار درصد کارگران در حال بازنشستگی پرداخت نمیشود.میرسپاسی  از ارائه هر گونه گزارشی به هئیت مدیره و سهامداران سرباز میزند . احدی را پاسخگو نیست . به همه کارگران توهین و فحاشی میکند . مصرف داروهای اعصاب و روان وی تاثیر مخربی بر حضورش و تصمیاتش  در سیمان کارون بر جای گذاشته نامبرده بیمار اعصاب و روان است .
مجوز قانونی برای حضور در سیمان کارون را ندارد . ……از همه مهمتر میرسپاسی تکلیف کرده سهام داران  شرکت ریالی از بدهیهای معوق خود به بانکها را پرداخت نکنند .  وی  راه پولشویی و رانت خود را با قدرت هر چه تمام تر  ادامه میدهد لطفا رسیدگی کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages