🔴🔴چند خبر از سیل در لرستان🔹بخشدار معمولان: هنوز راه ارتباطی ایجاد نشده است…🔴نماینده پلدختر: ٢٠ روستای حاشیه رود کشکان در سیل کاملا از بین رفته است 🔴فرماندار هرسین: سه روستای محاصره شده در سیل نیاز فوری به غذا و پوشاک دارند

  • 1398-01-15

🔴🔴چند خبر از سیل در لرستان

🔹بخشدار معمولان: هنوز راه ارتباطی ایجاد نشده است
حبیب الله موسوی، بخشدار معمولان از توابع استان لرستان درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان گفت: ارتباط معمولان با پلدختر و خرم‌آباد پس از گذشت سه روز همچنان قطع است و هنوز راه ارتباطی ایجاد نشده است. روستاها نیز قطع ارتباط هستند و خدمت‌رسانی از طریق بالگردها است و تنها راه برون‌رفت از این مشکل ایجاد راه ارتباطی است.”
به گزارش ایلنا، آقای موسوی همچنین گفت: “خیرین تماس گرفتند و گفتند سبد غذایی درست کردند و برای ما ارسال کردند اما به‌دلیل نبود راه دسترسی این اقلام در خرم‌آباد دپو شده‌اند.همچنین مسافران نوروزی نیز گرفتار شده‌اند و نمی‌توانند از شهر خارج شوند. مشکل اصلی ما قطع راه دسترسی است.”

به گفته آقای موسوی آب سالم در شهر ذخیره شده و از لحاظ تامین آب مشکلی وجود ندارد.‌

🔴نماینده پلدختر: ٢٠ روستای حاشیه رود کشکان در سیل کاملا از بین رفته است
به گزارش ایسنا، : آقای کاظمی همچنین عنوان کرد روستاهایی در پلدختر وجود دارد که صد درصد ازبین رفتند و زندگی مردم نابود شده است، حتی مواردی وجود دارد که نه تنها خانه افراد بلکه زمین خانه آنها نیز زیر آب رفته است.
این نماینده مجلس همچنین گفت: “روستاهایی داریم که پس از چهار روز هنوز چادر ندارند و اکثر مردم به کوه پناه بردند.”‌

🔴فرماندار هرسین: سه روستای محاصره شده در سیل نیاز فوری به غذا و پوشاک دارند

امیر شاه آبادی، فرماندار هرسین اعلام کرد سه روستای این شهرستان در محاصره سیل است و سیل‌زدگان به شدت نیاز به کمک‌های غذایی و پوشاک و نیز علوفه برای دام‌هایشان دارند.
به گزارش ایرنا، فرماندار هرسین همچین گفت: “عمق بحران به اندازه‌ای بوده که دریاچه‌ای در این منطقه به عرض چهار تا پنج کیلومتر شکل گرفت و بیش از هزار هکتار از اراضی درجه یک کشاورزی را ویران کرده است.”‌

https://telegram.me/ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages