کارگران سیمان کارون

ضمن قدردانی از اتحادیه آزاد کارگران ایران در راستای اطلاع رسانی بحق و درست مشکلات کارگران سیمان کارون و تخلفات مالی در این مجموعه خاطر(کارگران سیمان کارون…..

  • 1398-07-03

کارگران سیمان کارون

کارگران سیمان کارون

🔴پیام از طرف کارگران سیمان کارون ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

ضمن قدردانی از اتحادیه آزاد کارگران ایران در راستای اطلاع رسانی بحق و درست مشکلات کارگران سیمان کارون و تخلفات مالی در این مجموعه خاطر نشان میسازیم پیرو اطلاع رسانی عملکرد نماینده اسبق بنیاد مستضعفان آقای وحیدی پاافشار    هم اکنون طبق حکم صادره از سوی بنیاد مستضعفان   شاهد تغییر نماینده بنیاد در سیمان کارون میباشیم .
متاسفانه از زمان صدور حکم جدید آقای ظهیر علیمردانی حضوری در جلسات شرکت نداشته .
شایان ذکر است طبق دستور میانی سرپرست سیمان کارون مقرر شده نیازمندی های مالی آقای علیمرادی توسط علی قاسمی مدیر مالی شرکت شناسایی شده تا نسبت به تطمیع آن هرچه سریع تر اقدام شود .
پیشتر آقای علی قاسمی مسؤل تقسیم و تحویل سکه های طلا در قالب هدیه به مسولین بوده و میباشد . لذا طبق این دستور از حضور نماینده بنیاد در جلسات به انواع مختلف جلوگیری بعمل آمده و از تشکیل جلسات وی را مطلع نمیسازند .

🔹تاکید مجدد حسابرس قانونی شرکت سیمان کارون. شرکت هوشیار بهمند   در جهت اجرای قانون ستاد مبارزه با پولشویی و لازم الاجرا بودن آن.  متاسفانه با تمام گستاخی مدیریت جدید سیمان کارون و سهامدار غالب ورثه علاقبندیان از دستور صادره سرپیچی مینمایند .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages