پیام ارسالی

پیام از طرف کارگران سیمان کارون ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران نامه سرگشاده به محسن رفیق دوست عضو هیت مدیره بنیاد مستضعفان .

  • 1398-07-15

پیام ارسالی

پیام از طرف کارگران سیمان کارون ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

نامه سرگشاده به محسن رفیق دوست عضو هیت مدیره بنیاد مستضعفان .

جامعه‌ کارگران سیمان کارون ، از پستو نگاهداشتن ستمگر به حقوق مادی و معنوی کارگر و متخلف بزرگ مالی و اخلاقی تاریخ صنعت سیمان کشور آن هم توسط سهامداران غالب این شرکت گله مند است .

ایجاد قوانین ابلهانه‌ و مزخرف در این شرکت که همانندی برای آن یافت نمیشود . موجبات این کلاهبرداری تاریخی توسط یک بیسواد سابقه دار همدانی به نام مهدی رحمانی را رقم زد ! کلاهبرداری که همه را با اقدامش آچمز کرده است! و از همه مهم تر حقوق 357 کارگر و خانواده های آنهارا در این شرکت ضایع کند!
تمایل سهامدار این شرکت که پرچمدار آن در حال حاضر علیرضا علاقبندیان ورثه ذکور مرحوم محمد تقی علاقبندیان سرمایه دار همدانی است .
بدلیل وسعت تخلفات مالی جاری در این شرکت در سنوات قبل و ظلم به کارگران و خانواده های آنها و عدم پرداخت معوقات حقوقی کارگران و حق سنوات همکاران محترم بازنشسته .تمایلی به معرفی پسرخاله خود که مدیر عامل کلاهبردار کارون بود ندارد .
لذا بجای حل صورت مسله اصلی دست به اقدامات ناشیانه میزند که هزینه آن در زمان ممکن برای وی بسیار بالا خواهد بود !

تصور کنید: آقای محسن رفیق دوست یک نفر موفق شود جیب شما را بزند ! و از همه مهم تر جیب صدها کارگر مظلوم را هم بزند !
بله تصور نکنید این کار انجام گرفته اما آنقدر طنین آن بزرگ است که گوش کسی قادر به شنیدن آن در بنیاد مستضعفان و کشور نمیباشد!.
بنیادی که شما متولی احداث آن بودید و مدیر عامل آن و هم اکنون عضو هیئت مدیره این بنیاد !
آقای رفیق دوست مهدی رحمانی با تمام بیسوادی خود موفق شد صدها میلیارد تومان از اموال سیمان کارون . کارگران و مشتریان این شرکت در خوزستان را به جیب خود بزند و به ریش کارگران . خانواده های آنها و از جمله شما بخندد! .
ناراحت نشوید ! به بنیاد شما هم زد! آقای رفیق دوست خشمی کنید و دستی بالا بزنید و پیاز این کلاهبردار حرفه ایی را در بیاورید! .
برای کارنامه مدیریتی شما جای شرمساری است بگذارید یک بیسواد سابقه دار از همدان کلاهی به این گشادی سر بنیاد و کارگران و خانواده های آنها بگذارد
تا دیر نشده عکس العملی نشان دهید . سیمان کارون به وضعیتی دچار شده است که هر کسی وارد آن میشود به آن لنگی میدهند و ……
دستگیری مهدی رحمانی و سپردن آن به قانون کار دشوار ی نمیباشد.!
تا زود دیر نشده اقدامی کنید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages