امروز۱۳مهردرسیزدهمین روز اعتصاب حماسه ای جدید آفریدید وبرگی درخشان درتاریخ هفت تپه گشودید‌.

بدانید که اگر این اعتصاب بشکند زمان بسیار طولانی سپری میشود که دوباره برای خواسته هایمان کمر راست کنیم(کارگران نیشکر هفت تپه….

  • 1398-07-20

🔴پیام از طرف کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

به نام حق
همکاران و دوستان عزیزم امروز بعد از  مشاجره بین تعدادی از کارگران کارخانه شاهد ان بودیم که کارفرمای عزیزمان در پی یک حرکت هوشمندانه تصمیم به تقسیم کارگران گرفت.
که بعد از این هربه ای که برای همه ای کارگران آشکار و نمایان است که هدف از پیاده کردن همچین طرحی پایان دادن به اعتصاب توسط خود کارگران است.
باید یادآوری کنم که ما کارگران به هیچ یک از مطالبات و خواسته های برحقی که داریم نرسیدیم و پایان دادن به اعتصاب و تفرقه پراکنی میان خودمان به جز ضرر به خودمان و پشیمانی هیچ چیز دیگری در پی نخواهد داشت.
وتجربه نشان داده که هر زمانی که ما به خواسته هایمان نزدیک شدیم کارفرما برای تفرقه پراکنی میان کارگران از هر حیله و نیرنگی استفاده کرده و با عواملی که در میان کارگران دارد(کارگران خود فروخته )استفاده خواهد کرد و بدانید که اگر این اعتصاب بشکند زمان بسیار طولانی سپری میشود که دوباره برای خواسته هایمان کمر راست کنیم و دوستان و همکارانی که اخراج شده و برایشان پرونده سازی شده را تنها گذاشتیم کسانی که صدای ما بودند.

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages