پیام دیروز کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

پیام دیروز کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران….

  • 1398-08-20

پیام دیروز کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

🔴پیام دیروز کارگران نیشکر هفت تپه ارسالی به کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران

به همکاران کشاورزی و کارخانه-داخل

درود بر غیرت و شرف و آگاهی کارگران هفت تپه. امروز کاری کردید کارستان. امروز افتخار آفریدید. امروز را باید برای نسل های بعدی و در کتاب ها درس بدهند!
عزیزان، براداران، کارگران متحد و جدایی ناپذیر هفت تپه! برخلاف توطئه های زیاد و برخلاف تخم یاس و ناامیدی و اختلاف و تفرقه که برخی میخواستند بین ما بیندازند، امروز اتحاد بین کشاورزی و داخل شکل گرفت.امروز شما تمام نقشه های کارفرما و عواملش را خنثی کردید. درود بر همت و غیرت و آگاهی شما همکاران!
عزیزان، فقط درخواست داریم که لازم نیست همکاران به داخل کارخانه رفته و به بحث و گفتگو بپردازند. فردا اول فقط شعار میدهیم کارگر هفت تپه اتحاد اتحاد- کارگر با غیرت اتحاد اتحاد. وقتی دوستان دیگر در جمع حاضر شدند و به این ندا و دعوت به اتحاد پاسخ دادند به سمت دفتر مدیریت حرکت میکنیم. توقف ما برای دادن شعار کارگر هفت تپه اتحاد اتحاد فقط در حدود پنج تا دقیقه است و بلافاصله به سمت درب مدیریت حرکت میکنیم. ساعت حضور همه عزیزان هم ساعت هشت صبح باشد.

همکاران کشاورزی و بخش داخل نشان دادند اگر چه با چند روز تاخیر اما ما با هم و متحدیم! روز هفتم اعتصاب امروز یک درس افتخارآمیز برای کل تاریخ هفت تپه است. کارگر هفت تپه نشان داد که در پایتخت اعتصاب جهان، همکاران بخش های مختلف از هم انتقام نمیگیرند و گرو کشی نمیکنند بلکه سعی میکنند نقاط ضعف هم را پوشش بدهند و جبران کنند و نقاط قوت را هم روی هم بگذارند.
همانطور که در روز هفتم تاکید شد دستمزد و مزایای معوقه در آخر لیست مطالبات است. ما با گرفتن دستمزد عقب نشینی نخواهیم کرد. ما خواهان بازگشت به کار بچه های اخراجی هستیم. ما با صدای رسا اعلام میکنیم که دست هایی که بخواهند شرکت و املاک را تجزیه کنند می بریم. ما به همه مسئولان اعلام میکنیم از این تجمعات زیبا، برحق، قانونی و افتخارآمیز حمایت کنند و مساله خلع ید بخش خصوصی را سریعا اجرایی کنند. ما از هیچ کدام از خواسته ها ( که امروز بخشی از آن در طوماری که برای امضا ملاحظه کردید ذکر شده) عقب نشینی نخواهی کرد.

عزیزان کشاورزی تا امروز پایداری کردند و الحق نشان دادند که پای کار هستند و وقتی پا به میدان بگذارند درس عبرتی به کارفرما و عوامل و نوکرانش خواهند داد. همکاران داخل هم ثابت کردند که چطور به موقع مثل اجزای یک بدن واحد به سایر عزیزان و برادران خود پیوسته و شانه به شانه آنها از حق و مطالبات مشترک دفاع میکنند.

عزیزان کشاورزی و داخل ! فردا ساعت هشت صبح همدیگر را خواهیم دید. نیازی به رفتن داخل کارخانه یا بحث و اقناع و یا گفته های دیگر نیست. ما بیرون می ایستیم و شعار اتحاد میدهیم و بعد از ده دقیقه به سمت درب مدیریت حرکت میکنیم.

فردا دوشنبه هشت صبح! تجدید اتحاد و برادری و یکپارچگی تمام بخش های هفت تپه. کارگر هفت تپه اتحاد اتحاد- کارگر با غیرت اتحاد اتحاد

جمعی از کارگران کشاورزی، کارخانه و جمعی از دلسوزان هفت تپه
به دلیل نداشتن گروه واحد لطفا سریعا بیانیه را برای همه گروه ها و همکارانتان  ارسال کنید
@ettehad

قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق برای اتحادیه آزاد کارگران ایران محفوظ است.استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

زبانهای دیگر-Other languages