۶ خرداد, ۱۴۰۳

سناریوی ایجاد فضای رعب و وحشت در کشور، شعله‌ی خیزش‌های مردمی را برافروخته‌تر خواهد کرد

سناریوی ایجاد فضای رعب و وحشت در کشور، شعله‌ی خیزش‌های مردمی را برافروخته‌تر خواهد کرد

به فراخوان ۱۶ اسفند شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان بپیوندیم

پس از گذشت چند هفته از حملات زنجیره‌ای به مدارس دخترانه و گسترش هر روزه آن در سراسر کشور، دیگر بر کسی پوشیده نیست که این حملات جنایت‌بار بدون سازماندهی در نهادهای سرکوبگر و موافقت بالاترین مراجع حکومتی با آن انجام نگرفته است.

بدون تردید هدف آمران و عاملان این جنایات، ایجاد فضای رعب و وحشت در کشور و بویژه در میان دختران و زنان مبارزی است که در طول شش ماه گذشته پرچمدار اعتراضات جسورانه درمقابل استبداد حاکم در خیابان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و محلات شهرهای مختلف کشور بوده اند تا مانع از اوج گیری دوباره این اعتراضات بنیان‌کن شوند.

در اعتراض به این جنایات عریان که منجر به مسمومیت صدها دختر دانش‌آموز در کشور شده است، شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان فراخوانی را برای برگزاری تجمع اعتراضی در روز سه‌شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱ در سراسر کشور اعلام کرده است.

اتحادیه آزاد کارگران ایران با حمایت قاطعانه از این فراخوان، اعلام می‌دارد که تنها راه مقابله با این جنایت ضد بشری، اعتراض متحدانه‌ی دانش‌آموزان، والدین و معلمان در سراسر کشور و حمایت و همراهی کارگران و دیگر بخش‌های مردم ایران با این اعتراضات است.

بی‌تردید، معماران جنایتکار چنین وحشت آفرینی‌های نفرت انگیزی، نه تنها در برابر موج اعتراضات قابل پیش بینی مردمی راه به جایی نخواهند برد بلکه با این جنایات، عزم و اراده کارگران و معلمان و  زنان و جوانان کشور را برای پایان دادن به شرایط جهنمی موجود جزم‌تر و صفوف آنان را به هم فشرده‌تر خواهند کرد‌.

اتحادیه آزاد کارگران ایران – ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۱

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو شاخص

دسته ها